ГЛАД, ОХОРОННА ФІРМА, ТОВ (м. Вінниця)

2018-07-19 18:44 ГЛАД, ОХОРОННА ФІРМА, ТОВ

Юридична адреса:21003, м. Вінниця, вул. Жовтнева, 1 Телефон основний:(0432) 671274

Про компанію

Керівник:Владіміров Олег Олександрович

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:37663182

Діяльність підприємства

Рекламна інформація

Охоронна фірма «Глад» працює на ринку охоронних послуг з 2007 року. За цей період нашими клієнтами стали найбільші підприємства різних міст і областей України. Охоронна фірма «Глад» зарекомендувала себе як організація, яка може і вміє виконувати завдання будь-якої складності.

Наша репутація будується на уважному і шанобливому ставленні до всіх клієнтів. Наша мета - охорона і забезпечення безпеки бізнесу клієнта. Для цього у нас є всі можливості - високоякісне обладнання та кваліфікований персонал.
Спектр послуг нашої фірми включає в себе всі види охоронної діяльності, дозволені українським законодавством. Крім того, охоронна фірма «Глад» надає консультації з питань безпеки бізнесу. Надійність нашої роботи гарантована найвищим професіоналізмом співробітників. В охоронній фірмі «Глад» працюють більше 450 чоловік. Кожен з них пройшов перевірку, має спеціальну підготовку і необхідну кваліфікацію. Підтримувати прекрасну спортивну форму нашим співробітникам допомагають щотижневі тренування, стрільби. Юрист і адвокат підприємства регулярно проводять заняття зі співробітниками, що дозволяє кожному працівникові охоронної фірми «Глад» виконувати свої обов’язки чітко відповідно до чинного законодавства.
У наш неспокійний час завдання забезпечення особистої безпеки, охорони офісів або будинку має велике значення. Замовлення послуги охорони об’єктів, охорони будинку, дачі допоможе захистити майно вашого підприємства, особисте майно і найголовніше - життя і здоров’я. Охоронна фірма «Глад» вже тривалий час займається охороною приміщень, охороною заходів щодо все Україні. Охоронне підприємство «Глад» надає охоронні послуги фізичним та юридичним особам. Важливий напрям діяльності «Глад» - охорона об’єктів. Реалізація грамотною і надійною, що гарантує швидке реагування системи охорони об’єктів - дуже важливий елемент успішності вашого бізнесу. Приватне охоронне підприємство «Глад» займається охороною офісів, підприємств, ресторанів, нічних клубів, і багатьох інших об’єктів.


glassmaster--tov-m--kiv.html
glasstek-komplekt--pp-m-.html
glav-piv-trest--tov-m-.html
glavanec--mp--tov-odeska.html
glavbud-plyus--tov-m-.html
glk.sochirenta.com gai.sochirenta.com cci.sochirenta.com god.sochirenta.com
ooowo.sochirenta.com/ooo-polifarm-g-.html ghi.sochirenta.com/vishevich-agrotehnka--pat.html oooxm.sochirenta.com/ooo-pzkm.html ooobed.sochirenta.com/ooo-um-mordoviya.html